24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

Haberler

03 Ağustos 2015

EMITT’den Büyük Turizm Hamlesi


Dünyanın en büyük 5. Turizm Fuarı EMITT, Aegean Communication SA ile “Yunan turizm sektörü temsilcilerine özel” dört yıllık bir sözleşme imzaladı.

İşbirliği sözleşmesinin imzalanmasıyla birlikte ilgili tüm Yunan kamu kurumları (Turizm odaları, belediyeler, beldeler vb.) ve özel sektör (hoteller, seyehat acentaları vb.) kuruluşları Aegean Communication SA işbirliğiyle bu yıl ve gelecek üç yıl için EMITT’te özel olarak temsil edilecek.  Bu işbirliği Yunan turizm sektörünün temsilcilerini EMITT’te daha büyük ve etkili olarak yer almasını sağlayacak.

ITE Turkey Turizm & Seyahat & Moda Grup Direktörü Hacer Aydın konu hakkında açıklamalarda bulundu. Aydın: “Aegean Communication SA ile yaptığımız işbirliği sözleşmesiyle EMITT’i Yunan turizm sektörü temsilcileriyle bir araya getirmekten çok mutluyuz. Bu işbirliğinin ayrıca ITE Turkey için de büyük bir öneme sahip olduğunu belirtmek isterim. Yunanistan’daki tüm arkadaşlarımıza özellikle belirtmek isterim ki, komşunuz olarak zor zamanlar geçirdiğinizin farkındayız ve bu süreçte yanınızdayız. Bu anlaşmanın Yunan turizm sektörünün büyümesinde büyük bir etkisi olacak.” dedi.

AEGEAN Communication SA Yönetim Kurulu Başkanı Panayiotis Myritzis: “Bugünlerde ülkemiz ve ekonomimiz zor zamanlar geçiriyor. Yunan turizminin ve ekonomisinin hala bir geleceği olduğunu düşünüyoruz ve bu konuda tüm desteğimizi komşumuz Türkiye ile sağlam bir iletişim zemininde birleştirerek göstermeye kararlıyız. Bu süreçte bize gösterdikleri güven için ITE Turkey ailesine teşekkür etmek istiyorum. Son olarak Yunan turizm sektörü bu özel anlaşma sayesinde hizmetlerini arttırarak istediğimiz ortak hedeflere ulaşılmasını ve Yunan turizminin Türkiye’ye tanıtılmasını sağlayacak.” dedi.
Geriimg

Archive

1.201

Katılımcı

94

Ülke

57.470

Ziyaretçi

105

Ülke

811

Davetli Tur Operatörü

5.500+

Gerçekleşen Toplam Randevu Sayısı