24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

Haberler

15 Aralık 2017

Güney Afrika Mercek AltındaFuar öncesinde, Ortadoğu Pazarlama ve Tanıtım Müdürü Sadiq Dindar ile görüştük ve 2018'de farklı şeyler arayan turistler için nelerin sunulduğuna dair bilgiler aldık.
 
Sadiq, Güney Afrika Turizmi’ni 2018’de EMITT’geri getiren ne oldu? Neleri tanıtmayı planlıyorsunuz?  
 
Türkiye bizim için gelişmekte olan ve pazarlama faaliyetlerimizde önceliğik verdiğimiz bir pazar olduğundan, Güney Afrika Turizmi, EMITT 2018'e geri dönüyor. Türkiye, Ortadoğu pazarlarındaki yeni ülkeler portföyümüze dâhil edildi. Güney Afrika Turizmi olarak EMITT'in, Türkiye ve Ortadoğudan alıcılarla buluşmak adına mükemmel bir platform olduğunu düşünüyoruz.
 
2018’de sunacağınız turizm ürünleri neler? 
 
Oteller, deneyimler, ticaret ortakları ve tur operatörlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazemiz var. EMITT'de sergileyeceğimiz ürünler, Güney Afrika Turizmi'nde uyguladığımız “büyüyen pazarlarımıza yeni ticaret ortakları getirme politikası” ile uyumlu olacak.
 
Türk ve Ortadoğulu turistlere kültür, safariler ve aktif maceralardan oluşan harika deneyimler sunacağız. Sergileyeceğimiz şehirler arasında Free State, Gauteng ve Western Cape yer alacak. Aynı zamanda, farklı pazarlardan her sektörün ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir güzergâh yelpazesine sahip tur operatörleri olacak.
 
Odaklandığınız temel coğrafi pazarlar hangileri?
 
Türkiye’den ve Ortadoğu’dan gelen alıcılara odaklanıyoruz ancak diğer pazarlardan gelen alıcılarla tanışmaktan da mutluluk duyarız.
 
Güney Afrika’yı diğer destinasyonlardan farklı kılan nedir?
 
Güney Afrika, gezginler için birçok seçenek sunuyor. Konaklama, lüks oyun bahçelerinden 5 yıldızlı otellere, daha küçük B&B’lerden, kır evlerine, kamp ve kendin pişir kendin ye tesislerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor.
 
Ülke aynı zamanda Müslüman turistlere karşı da çok misafirperver. Özellikle Cape Town'da onların ihtiyaçlarına cevap verebilecek birçok Helal restoran ve cami bulunuyor.
 
Bu sene fuara kimlerle katılacaksınız? 
 
Tur operatörleri oteller ve eşsiz tatil deneyimleri sunan (safari, kültür, doğal güzellikler ve aksiyon macerası) firmalar fuarda bizimle beraber olacak.
 
EMITT 2018'de C260 standında Güney Afrika'nın seyahat olanaklarını keşfedin.
Geriimg

Archive

1.201

Katılımcı

94

Ülke

57.470

Ziyaretçi

105

Ülke

811

Davetli Tur Operatörü

5.500+

Gerçekleşen Toplam Randevu Sayısı