23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

Sahne ve Stand Etkinlikleri

EMITT 2018 SAHNE ETKİNLİKLERİ  
25 OCAK 2018 Perşembe  
SAAT ORGANİZATÖR ETKİNLİK YER
11.00-11:20  Diyarbakır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Folklör Gösterisi 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
12:00-12:15  Moğolistan Turizm Derneği Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
13:15-14:00 Büyükçekmece Belediyesi Trio Gösterisi  Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
13:30-13:45 Kırşehir İl Kültür Turizm Müdürlüğü Kırşehir Ustalar Topluluğu Konser 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
14:10-14:40 Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı  Panel Programı ve Tiyatro Oyunu Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
14:30-15:00 Kırıkkale Ustalar Topluluğu   12. Salon, Etkinlik Sahnesi
14:45- 15:00 Mongolian Tourism Association Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
15:10-15:55 Mardin Diller ve Dinler Korosu    
16:00-16:15 Kırşehir İl Kültür Turizm Müdürlüğü Kırşehir Ustalar Topluluğu Konser 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
16:30-16:45 Moğolistan Turizm Derneği Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
16.30-16:50  Diyarbakır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Folklör Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
26 OCAK Cuma  
11:00-11:30 Turna Tur Folklör Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
12:00-12:15  Moğolistan Turizm Derneği Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
12:00-12:20  Diyarbakır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Folklör Gösterisi 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
12:45- 13:15 Büyükçekmece Belediyesi Ney&Kemençe  Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
13:00-13:15 Kırşehir İl Kültür Turizm Müdürlüğü Kırşehir Ustalar Topluluğu Konser 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
14:30-15:00 Kırıkkale Ustalar Topluluğu   12. Salon, Etkinlik Sahnesi
14:45- 15:00 Moğolistan Turizm Derneği Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
15.00-15:20  Diyarbakır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Folklör Gösterisi 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
15:30 - 16:00  Giresun İl Kültür Turizm Müdürlüğü Işıklık ''Islık Sesi''  UNESCO Acil Koruma Gerektiren Somut Olmayan Kültürel Miras Listesinde 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
16:00-16:15 Kırşehir İl Kültür Turizm Müdürlüğü  Kırşehir Ustalar Topluluğu Konser 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
16:30-16:45 Moğolistan Turizm Derneği Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
27 OCAK 2018 Cumartesi  
10:30-11:30 Kilis İl Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Yöresel Konser 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
11:30-12:00 Büyükçekmece Belediyesi Dans Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
12.00-12:20  Diyarbakır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Folklör Gösterisi  12. Salon, Etkinlik Sahnesi
12:10-12:30  Moğolistan Turizm Derneği Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
13:00-13:15 Düzce Belediyesi Halk Oyunları Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
13:00-13:15 Kırşehir İl Kültür Turizm Müdürlüğü Kırşehir  Ustalar Topluluğu Konser 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
13:20-14:20  Şanlıurfa Sıra Gecesi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
14:30-15:00 Kırıkkale Ustalar Topluluğu Kırıkkale Ustalar Topluluğu Konser Hall 12 Etkinlik Sahnesi
14:45- 15:00 Moğolistan Turizm Derneği Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
15.30-15:50  Diyarbakır İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Folklör Gösterisi 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
16:00-16:15   Kırşehir İl Kültür Turizm Müdürlüğü Kırşehir  Ustalar Topluluğu Konser 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
16:30-16:45 Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi   Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
16:30-17:30  Bayburt Belediyesi Yöresel Müzik Ve Folkloru 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
28 OCAK  2018 Pazar   
11:00-11:15  Kırşehir İl Kültür Turizm Müdürlüğü Kırşehir  Ustalar Topluluğu Konser 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
11:30 - 11:45 Silifke Belediyesi Halk Oyunları 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
12:00 - 12:30 Siirt Belediyesi Halk Oyunları 12. Salon, Etkinlik Sahnesi
12:00-12:15  Moğolistan Turizm Derneği Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
12:30-13:00 Büyükçekmece Belediyesi Latin Dansları Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
14:00-14:15 Kırşehir İl Kültür Turizm Müdürlüğü Kırşehir  Ustalar Topluluğu Konser  12. Salon, Etkinlik Sahnesi
14:45- 15:00 Moğolistan Turizm Derneği Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
16:30-16:45 Moğolistan Turizm Derneği Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi Ana Fuaye Etkinlik Sahnesi
       
EMITT 2018 STAND   ETKİNLİKLERİ
25 OCAK 2018 Perşembe
SAAT ORGANİZATÖR ETKİNLİK HALL/STAND NO
Fuar Boyunca  Bodrum Comfort Travel  31 MART 2018 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda şoförlü araç kiralama hizmetlerimizde % 20 indirim 7. Salon-Stand E 740 
Fuar Boyunca  Shimdigo Travel  Plus Card’a üye olan misafirlerimiz arasından yapılacak olan çekilişte;

1. Gün 3 Çifte Selanik - Kavala Turu
2. Gün 3 Çifte 2 Gece Kapadokya Otel Konaklaması
3. Gün 1 Çifte 2 Gece Termal Otel Konaklaması
 7. Salon- Stand C-740
Fuar Boyunca  Elite World Europe Hotel  % 15 özel indirim 7. Salon-Stand B-730
Fuar Boyunca  Vialand  Vialand standına gelip form dolduran herkese ücretsiz veya indirimli biletler 7.Salon-Stand D-740 
Fuar Boyunca  Gruppal Gruppal.com’da yapacağınız 1.000 TL ve üzeri tur alımlarında anında 100 TL indirim. 7. Salon-Stand E-741
Fuar Boyunca  İce park -Türkiye Kayak Federasyonu  Curling alanında etkinlikler 2.Salon Stand A-296
Fuar Boyunca  Adenya Resort Hotels & Spa  Özel çekiliş ile 2 yetişkin için bir standart oda 3. Salon- Stand C-371 
Fuar Boyunca  Datça Belediyesi Çekilişle Datça’da Tatil Kazanma Fırsatı Salon 3-Stand-E336 
Fuar Boyunca  Coral Travel  Fuar boyunca ekstra % 5 İndirim 7. Salon-Stand D-720 
Fuar Boyunca  Kırgızistan Selfie Yarışması 2.Salon-Stand D-240
Fuar Boyunca  Anatolya Turizm Akademisi Turizm karikatürleri Sergisi 5. Salon Stand -A-502
11:00-18:00  HotelRunner Turizmde Dijital Dönüşüm Zirvesi: HotelRunner Theater HotelRunner Theater - 1. Gün
14:00-15:00 Kırgizistan Fermente At Sütü ve Boorsok Servisi 2.Salon-Stand D-240
15.30 Marmaris  Standda tanıtım kokteyli 3. Salon B-350
16:00 Dalaman,Ortaca,Dalyan,Sarıgerme Standda tanıtım kokteyli 3. Salon D-310
17:00 Güney Marmara Kalkınma  Balıkesir Yöresesl Kıyafetler Defilesi / Balıkesir Traditional Dresses Fashion Show  5. Salon  D-520 
26 OCAK 2018 Cuma  
10:30-18:00  HotelRunner Turizmde Dijital Dönüşüm Zirvesi: HotelRunner Theater 7. Salon- Stand E-750
14:00-15:00  Marmaris Belediyesi Kokteyl 6. Salon- Stand B-356
15:00-16:00  Sunis Hotel  Kokteyl 6. Salon- Stand B-631
17:00 Moğolistan Turizm Derneği Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi 2.Salon-Stand D-264
17:00 Turna TUR Kokteyl 7.Salon-Stand B-718
27 OCAK 2018 Cumartesi   
17:00 Mongolian Tourism Association  Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi 2.Salon-Stand D-264
28 OCAK 2018 Pazar  
17:00 Moğolistan Turizm Derneği Mongolian Geleneksel Müzik Ve Dans Gösterisi 2.Salon-Stand D-264

1.065

Katılımcı

85

Ülke

54.364

Ziyaretçi

106

Ülke

600

Davetli Tur Operatörü

7.000+

Gerçekleşen Toplam Randevu Sayısı