24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

Koşullar

ITE Group PLC ve onun bağlı firmaları (ITE Group) tarafından yayımlanan internet sitelerinde mevcut olan bütün içerik Telif Hakları kanunları ile korunmaktadır.
Copyright © 2015 ITE Group plc. Tüm Hakları Saklıdır.

ITE Group’un internet sitelerinde bulunan içeriklerin hiç bir kısmı ya da tamamı önceden ITE Group PLC’nin yazılı onayı olmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tercüme ettirilemez ya da elektronik ortama ya da makineden-okunabilir formatta kaydedilemez. ITE Group’un önceden izni olmaksızın diğer başka formatlarda da çoğaltılması yasaktır. Bu içeriğin ticari amaçlarla dağıtılması yasaktır. Çoğaltmaya yönelik talepler ve diğer izin talepleri aşağıdaki adreslere posta ya da e-posta yoluyla iletilmelidir:
Head of Digital
ITE Group plc
105 Salusbury Road
Londra
NW6 6RG
permissions@ite-exhibitions.com

Lütfen yukarıdaki e-posta adresinitelif hakları dışındaki başka konular hakkındaki sorularınız için kullanmayın. Eğer telif hakları ile ilgili olmayan sorularınız varsa lütfen bunları e-posta ile enquiries@ite-exhibitions.com adresine iletin.

ITE Group PLC ve onun bağlı şirketleri (ITE Group) tarafından yayımlanan internet sitelerinde mevcut olan Taahhütler Açıklamaları ve Sınırlı Sorumluluk Açıklaması içerikleri hiç bir açık veya ima edilmiş taahhüt olmaksızın ‘olduğu gibi’ sunulmuştur ve bütün bu tür taahhütler işbu belgede beyan edilmiştir.
ITE Group internet siteleri diğer dış internet sitelerine bağlantılara sahip olabilir. ITE Group bu tür sitelerin içeriklerine yönelik olarak sorumluluğa sahip değildir ve bunların üzerinde kontrolü yoktur. ITE Group siteleri veya bu sitelerde olan linkler vasıtası ile ulaşılan siteler hakkında bilgi ITE Group Plc’nin hiç bir sorumluluğu olmaksızın yayımlanmaktadır.

ITE Group,ITE Group internet sitelerinde mevcut olan ya da bunlar vasıtası ile erişilen içerik ile bağlantılı, ister sözleşmeden isterse haksız fiilden ya da başka türlü kaynaklansın, hiç bir kayıp, hasar ya da masrafla ilgili yükümlülük veya sorumluluk kabul etmez.

1.201

Katılımcı

94

Ülke

57.470

Ziyaretçi

105

Ülke

811

Davetli Tur Operatörü

5.500+

Gerçekleşen Toplam Randevu Sayısı