EMITT 2018 açıldı!


Dünya’nın en büyük 5 turizm fuarından biri olan EMITT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı kapsamında, üst düzey konuşmacılar etkinliğin resmi açılışını gerçekleştirdiler ve sonrasında fuar alanının gezildiği VIP turuna katıldılar.


Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, UNWTO Eski Genel Sekreteri Taleb Rifai, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul Valisi Vasip Şahin, TYD Başkanı Oya Narin, TÜROFED Başkanı Osman Ayık, BTW Başkanı Michael Frenzel ve daha birçok konuşmacı turizmin günümüzdeki ve gelecekteki konumu üzerine konuştu ve ardından da fuar alanını gezdi.EMITT’te bu sene 1.000’den fazla destinasyon, tur operatörü, hizmet sağlayıcısı ve çok daha fazlası dev bir ziyaretçi kitlesine tanıtım yapıyor. Ziyaretçi ön kayıtları şimdiden geçtiğimiz yılları aştı; böylelikle daha geniş kitleye ulaşacağı kesinleşmiş oldu.
 
Yurtdışından gelen Alım Heyetlerinin etkinlikte ağırlanmasını ve ulaşmak istedikleri katılımcılarla yapacakları toplantıların önceden ayarlanmasını sağlayan Hosted Buyer programı kapsamında 2.500’den fazla başvuru gerçekleşti ve 600’ü onaylandı. Dört gün sürecek EMITT boyunca 6.000’den fazla toplantı ayarlandı.Açılış töreni, bu yılki yoğun EMITT programının sadece başlangıcıydı. Etkinlikte gastronomi turizmi ve şehirlerin tanıtımındaki kullanımı, yerel turizmin önemi, seyahat acentelerinin geleceği, seyahat trend ve bilgileri, yükselen piyasalarda online satışlar ve çok daha fazlası üzerine paneller düzenlenecek. Konferans programının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.
 
Açılışta neler olduğunu mu görmek istiyorsunuz? Konuşmacıları canlı olarak izlemek için EMITT Facebook sayfasını ziyaret edin.
Geri