EMITT 2019 için planlanan heyecan verici etkinlikler


Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı-EMITT 2019, dolu dolu bir etkinlik programı ile sizi bekliyor.


EMITT’te 4 gün boyunca sürecek Konferans Programı’nda turizm ile ilgili hakim olmanız gereken tüm konular uzman konuşmacılar ve profesyoneller tarafından ele alınacak. Konferans programının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.;
 
EMITT Forumu
 
Türkiye’nin turizmdeki canlanmayı kalıcı kılmak adına atılması gereken adımları ünlü ekonomistler ve dernek başkanları gibi fikir önderlerinden öğrenin.
 
Türkiye’nin seyahat sektörü ve bu sektördeki toparlanmayı itici bir güç olarak kullanma, karşılaştırmalı veri analizi yapma ve Türk turizm sektörünü diğer ülkelerinki ile karşılaştıran sürükleyici tartışmaların bir parçası olun.
 
EMITT FOCUS: Gastranomi Mercek Altında
 
Bu oturumda gastroturizmin önemi ve büyümesi göz önünde bulundurularak, bu alt sektörün geliştirilmesine yönelik mutfak kültürünün nasıl korunacağı, gastronominin nasıl bir turist aktivitesi olarak pazarlanabileceği, gastroturizmin yerel otel ve restoranlar üzerinde nasıl etkileri olacağı ve yerel restoranlardaki kalite ve standartların geliştirilmesi adına hangi adımların atılması gerektiği gibi temel konular ele alınacak. 
 
EMITT Market Me
 
Market Me oturumlarına katılarak turizm sezonunu 12 aya yaymak adına destinasyon pazarlamasının niteliklerini öğrenebilir, yazdıkları bir yazıyla milyonları harekete geçirebilen influencer’ların yapacağı sunumlar sayesinde satışlarınızı nasıl arttırabileceğiniz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
EMITT 4.0
 
Turizm hiç bu kadar dijital olmamıştı. EMITT 4.0 ile online turizm dünyasına etkili bir giriş yaparak rakiplerinizin önüne geçirecek, marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artıracak teknolojileri keşfedin.
 
EMITT #instatravel
 
Uluslararası bloggerları İstanbul’da toplayan bu oturum, dünyanın dört bir yanından gelen seyahat bloggerları için uluslararası bir buluşma noktası görevi görecek. Bloggerlarla iletişime geçin ve seyahat bloglarına yönelik tavsiye ve ipuçlarını alma fırsatını kaçırmayın.
 
EMITT FOCUS: ÇİN MERCEK ALTINDA
 
Asya pazarını fethetmek ve bu atölyedeki Çinli alıcılarla iş yapma fırsatını elde edebilmek için profesyonellerden Çin pazarının inceliklerine dair bilgiler edinin.
 
EMITT – TURİZMİN GELECEĞİ
 
Turizm sektörünü gelecekte neler bekliyor? Panele katılarak global trendler ve değişen turist profilleri hakkında bilgi edinin ve Y kuşağıyla iletişim kuma konusunda kendinizi geliştirin
 
İşinizi geliştirmek, satışlarınızı artırmak ve doğru iletişim planıyla pazarlama bütçenizi en etkili şekilde kullanmak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz oturumları mutlaka ajandanıza kaydedin.
 
Geri