EMITT 2019 nasıl geçti?


EMITT- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 31 Ocak- 03 Şubat 2019 tarihleri arasında kapılarını 23. kez küresel seyahat sektörüne açtı.Fuar, 94 ülkeden gelen 57.000’den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yaparak büyük bir başarıya imza attı. Standlar ülkelerinin ve bölgelerinin renk ve tatlarına bürünürken birbirinden canlı görüntüler ortaya çıktı.

Dört gün boyunca fuarla eş zamanlı olarak gerçekleşen etkinlik programında sektöre dair merak edilen tüm konular kapsamlı bir konferans programıyla ele alındıAyrıca Travel Shop Turkey iş birliğiyle düzenlenen Hosted Buyer Programı, katılımcı tur operatörlerini ve seyahat hizmeti sunan şirketleri 105 ülkeden gelen 800’den fazla Hosted Buyer ile buluşturdu.

EMITT’e Hosted Buyer olarak katılan Modest Safaris (Kenya) CEO’su Nancy Wakaba: “Fuarı ilk kez ziyaret ediyorum; birlikte çalışacak acenteler bulmak amacıyla buradayım. Neredeyse her ülkeden bir acente bulmayı başardım; bu yüzden fuardan oldukça memnun kaldım.”

Japonya Ulusal Turizm Kuruluşu Genel Müdür Yardımcısı Akihide Takeo: “Bu seneki fuar harikaydı. Herkes oldukça dost canlısıydı. Türk halkındaki Japonya algısı da oldukça iyi olduğundan fazlasıyla ilgi gördük.”

EMITT’in bu kadar başarılı geçmesini sağlayan tüm ziyaretçilerimize, katılımcılarımıza ve ortaklarımıza teşekkür ediyoruz. Sizleri 2020’de yeniden görmek için sabırsızlanıyoruz
Geri