EMITT 2019: Türkiye’nin turizm pazarına açılan kapısı


Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan EMITT, bu yıl 54.000’den fazla sektör profesyoneli ve tatil tüketicisine ev sahipliği yapacak.
Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan EMITT, bu yıl 54.000’den fazla sektör profesyoneli ve tatil tüketicisine ev sahipliği yapacak.
 
EMITT her yıl katılımcılarına yeni bağlantılar kurma, iş ilişkilerini güçlendirme, tatil hizmetlerini tanıtma ve çok daha fazlasını sunuyor.
 
Neden EMITT 2019’da katılımcı olarak yer almalısınız?

Büyümekte olan bir pazar
2017 yılında toparlanma sürecine giren Türkiye turizm pazarı, 2018’de yükselişine devam ediyor. Türkiye, 2018’in ilk altı ayı içerisinde 16 milyon yabancı turisti ağırlayarak 2017’nin aynı dönemine kıyasla %30,4’lük bir artış kaydetti.

Türkiye’nin içe yönelik turizminin yanı sıra dışa yönelik turizmi de yükselişe geçti. Rakamlar son 15 yıldır düzenli olarak artış gösteriyor.

Hedef kitle
EMITT 2019, yeni destinasyonlar keşfetmek ve tatil hizmeti almak isteyen 54.000’den fazla ziyaretçiye erişme imkânı sunuyor. Fuarda katılımcı olarak hem standınızda binlerce ziyaretçiyle buluşabilir hem de fuarın Alım Heyeti (Hosted Buyer) Programı kapsamında 85 farklı ülkeden gelen davetli tur operatörleri ile toplantı yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Turizm sektörüne dair bilgiler
EMITT’in kapsamlı iş etkinlikleri programı ile Türkiye ve tüm dünyadaki turizm pazarları hakkında bilgi alabilirsiniz. En güncel trendleri, son gelişmeleri ve geleceğe yönelik fırsatları sektör uzmanlarından dinleyin.

Marka bilinirliği
Turizm sektörünü tek çatı altında toplayan EMITT, pazardaki mevcudiyetinizi sağlamlaştırabileceğiniz, ürün ve hizmetlerinizi sergileyebileceğiniz ideal bir pazarlama ve tanıtım aracı; geçtiğimiz yıl katılımcılarının %83’ü fuardan memnun kaldıklarını söylemesi bunu kanıtlar nitelikte.

Standınızı ayırtın
Dünyanın dört bir yanından gelen tatil tüketicilerine hizmetlerinizi tanıtmak veya iş ilişkilerinizi geliştirmek için fuarda yerinizi alın. EMITT 2019’daki yerinizi ayırtmak için bizimle iletişime geçin.
Geri