EMITT 2020’de kimlere ulaşabilirsiniz?


Bölgenin lider fuarı EMITT’te her yıl yeni iş birlikleri doğuyor ve katılımcılar iş hacimlerini büyütüyor.

Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, yeni iş birlikleri oluşturmak ve pazardaki varlığınızı büyütmek için ideal bir platform sunuyor.
 
Barındırdığı yüzlerce destinasyon ve seyahat hizmetleri ile yılın en önemli turizm etkinliği olan EMITT’i her yıl 57.000’den fazla endüstri profesyoneli ve tatil tüketicisi ziyaret ediyor.  
Peki bu ziyaretçiler kim ve fuarı neden ziyaret ediyorlar?

EMITT’i kimler ziyaret ediyor?

Yeni ve heyecan verici seyahat olanakları ve ürünler bulmak isteyen endüstrinin en önemli alıcıları ve pazardaki kilit isimlerin yanı sıra, büyük sayıda tatil tüketicisi de yeni destinasyonlar keşfetmek ve seyahat planlarını yapmak için EMITT’i tercih ediyor.
Ziyaretçiler dünyanın dört bir yanından 85 ülkeden geliyor.

En çok ziyaret eden ülkeler arasında Türkiye, Hindistan, Bulgaristan, Makedonya, İran, Kıbrıs, Bosna Hersek, Azerbaycan, Almanya, Yunanistan ve Cezayir bulunuyor.  
EMITT’i ziyaret eden profesyonel ziyaretçilerin %85’i üst düzey yönetici veya kendi işinde çalışıyor. Bu da iş yapmanız gereken şirketlerde doğru kişilere ulaşabileceğiniz anlamına geliyor. Dahası, profesyonel ziyaretçilerin %88’i alım veya alım önerisi yetkisine sahip.Profesyonel ziyaretçiler, seyahat acenteleri, otel müdürleri, HoReCa tedarikçileri ve tur operatörleri gibi seyahat endüstrisinin birçok farklı kısmından geliyor.Profesyonel ziyaretçiler, yeni ürünler ve hizmetler keşfetmek ve müşterilerine sunmak adına bilgi almak için fuarı ziyaret ediyor. EMITT’i hangi ürünleri görmek ve hangi şirketlerle buluşmak için ziyaret ettiklerine bakalım:
Aynı zamanda tatil tüketicileri, EMITT’e kendileri için yeni destinasyonlar ve seyahat fırsatları keşfetmek için katılıyor. %79’u, tatil destinasyonlarını keşfetmek ve tatil paketleri satın almak için fuarı ziyaret ediyor

EMITT 2020 ile iş hacminizi büyütün

EMITT’e katılarak tek bir çatı altında, dört gün boyunca bu kişilerle yüz yüze görüşebilirsiniz.
İşinizi büyütmek için olmanız gereken adres EMITT 2020.
Bölgenin bir numaralı seyahat ve turizm etkinliğine katılmak için bugün bize ulaşın.
STANT REZERVASYONU
Geri