EMITT 2020’ye neden katılmalısınız?


STAND REZERVASYONU

Türkiye ve bölgenin lider uluslararası seyahat ve turizm fuarı EMITT Ocak 2020’de geri dönüyor.

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, diğer adıyla EMITT, her yıl yeni destinasyonlar ve seyahat olanakları keşfetmek ve bunları sunan firmalarla tanışmak isteyen 57.000’den fazla ziyaretçiyi ağırlıyor.

Neden mi markanızı EMITT’e taşımalısınız?

Geniş bir ziyaretçi kitlesiyle buluşun
57.000’den fazla endüstri profesyoneli ve turisti ağırlayan EMITT gelecekteki müşteri ve ortaklarınızla tanışmak için en iyi platform. Katılımcı olarak standınızda binlerce ziyaretçiyle tanışmanın yanı sıra, fuar kapsamında düzenlenen Davetli Tur Operatörü Programı sayesine 80’den fazla ülkeden hedefli alıcı ve tur operatörleri ile birebir görüşmeler yapabilirsiniz.

Markanızı tanıtın
Tüm endüstrinin tek bir yerde buluştuğu EMITT, marka görünürlüğünüzü artırmak ve en yeni olanaklarınızı ve ürünlerinizi pazara sunmak için ideal bir platform görevi görüyor. Fuar, endüstrinin markanızı bildiğinden emin olmak için dahice bir pazarlama aracı.

Pazardaki trendleri öğrenin
Fuarın heyecan verici etkinlik programı ve etkinliklere katılan profesyoneller sayesinde Türkiye ve dünya turizm endüstrilerine dair öngörüleri ve yeni trendleri ilk öğrenen siz olun. Etkinlik programı uzman konuşmacılar eşliğinde endüstrinin gündem ve geleceğinin tartışıldığı etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Rekabetin nabzını yoklayın
Yüzlerce seyahat acentesi, konaklama sağlayıcısı ve destinasyon, tekliflerini ve ürünlerini sergilemek için EMITT 2020’de olacak. Endüstrinin en önemli oyuncularının tek bir yerde bulunduğu EMITT, pazarın durumu ve rekabetin neler yaptığını öğrenmek için harika bir fırsat.

Standınızı ayırtın
Eğer markanızı büyütmek, yeni müşteriler kazanmak ve pazardaki bilinirliğinizi artırmak istiyorsanız, olmanız gereken adres EMITT.
Geri