Emıtt 2020’yi Ziyaret Etmeniz İçin 5 Sebep


Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT 2020’in kapılarını açmasına yalnızca birkaç ay kala, unutulmaz bir etkinlik için hazırlıklar tamamlandı.

Eğer yeni destinasyonlar ve tatil fırsatları arıyorsanız, EMITT 2020 kaçırmamanız gereken bir etkinlik. Neden mi:

Yeni destinasyonlar ve yeni şirketler

Eğer yeni tatil olanakları arıyorsanız, ziyaret etmeniz gereken yer EMITT. Dünyanın 94 ülke ve bölgesinden 1.000’den fazla katılımcıyı ağırlamaya hazırlanan fuar, birbirinden farklı tatil destinasyonları ve seyahat endüstrisinde yeni iş olanakları sunuyor.

 
Network olanakları

EMITT 2020; destinasyonlar, tur operatörleri ve seyahat hizmeti veren şirketler ile iş bağlantıları kurmanız için ideal bir platform görevi görüyor. Bölgenin en büyük turizm etkinliği olan EMITT’i ziyaret ederek Türkiye ve çevreleyen bölgedeki seyahat pazarında faaliyet gösteren şirketlere ulaşabilirsiniz. Yani endüstrideki kilit oyuncularla tek bir yerde görüşebilir, yeni ortaklıklar kurabilir ve ağınızı genişletebilirsiniz.  


Tatil fırsatlarını keşfedin

1-2 Şubat günleri, tatil tüketicileri ve gezginlerin yeni tatil fırsatlarını keşfetmeleri için ayrıldı. Fuar süresince birçok katılımcı fuara özel avantajlı tatil fırsatları sunuyor olacak. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız bu fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz.

 
Endüstriyi yakından tanıyın

EMITT 2020 ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek konferans ve paneller; yerel gelişmeler ve turizm, seyahat trendleri, seyahat bloggerlarından ipuçları ve online satışları yükseltmenin yolları gibi birçok konuda konuşacak olan endüstri uzmanlarını ağırlayacak.

Farklı kültürler keşfedin

Türkiye ve dünyanın dört bir yanından milli kıyafetler, dans ve müzik performansları, yemek tadımları ve çok daha fazlası… Kültürlerini ve hizmetlerini daha yakından tanıyabilmeniz için destinasyonlar ve oteller fuara birçok eğlenceli etkinlikle birlikte geliyor.
 

EMITT 2020’de dünyayı keşfetmeye hazır mısınız?

Bu heyecan verici fuarı kaçırmayın. Ücretsiz online davetiyenizi bugün alın.

ONLINE DAVETİYE
Geri