EMITT Online Seyahat Acenteleri için Neden Önemli?


Artık turizm sektörünün vazgeçilmez bir parçası haline gelen online seyahat acenteleri, seyahat severlerin tüm gerekli bilgilere kolaylıkla ulaşmalarını sağlıyor.


Ancak çevrimiçinde de rekabet oldukça yüksek. Peki online seyahat acenteleri nasıl rekabetin önüne geçiyor? EMITT, marka bilinirliğini artırmak, binlerce mevcut ve potansiyel iş ortağıyla tanışmak ve son kullanıcılarla görüşmek için ideal platform olmaya devam ediyor.

Bu yıl gerçekleşen EMITT 2019’daki bazı kilit online seyahat acenteleri ile fuardaki tecrübeleri ve EMITT’in işleri için neden önemli olduğunu konuştuk.

Tatil Sepeti 
Tatil Sepeti 2004 yılında Türkiye’nin ilk online seyahat pazar yeri olarak kuruldu. Platform, tamamen iç pazara çalışan, Türkiye’den yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonları, tur rezervasyonları, araç kiralama, MICE hizmetleri gibi turizmle ilgili her şeye ulaşılabilen bir platform görevi görüyor. Marka Müdürü Arda Behen ile fuar esnasında sohbet etme şansı yakaladık.
 
EMITT’e katılma sebeplerinizden bahseder misiniz? 
EMITT fuarının resmi ziyaretçi sponsoruyuz. Her sene burada daha fazla otelle, daha fazla tur şirketiyle çalışmak ve kontrat yapmak için katılıyoruz. Sektör bağlantılarımızı geliştirmek için verimli olduğunu düşünüyoruz.
 
EMITT’te kimlerle görüşmeyi hedefliyorsunuz? 
Bölge otelleri, MICE hizmeti veren oteller ve tur şirketleriyle görüşmek istiyoruz.
 
EMITT’e katılarak firmanıza ne gibi faydalar sağlamayı düşünüyorsunuz? 
İçerideki ürün portföyümüzü ve ürün envanterimizi artırarak daha iyi fırsatlar sunarak daha fazla satış yapmayı amaçlıyoruz.
 
 
Bu yıl fuar nasıldı? 
EMITT’te üçüncü yılım. Her sene daha fazla ilgi olduğunu görüyorum. Geçen sene, bir önceki seneye göre en az %30 daha kalabalıktı. Bu ilginin artışını görünce standımızı daha da büyüttük. Büyütmemize rağmen stant bize yine yetmedi. Şirketimize olan ilgi her geçen sene daha da artıyor. Bu da EMITT’in başarılı bir fuar olduğunun göstergesidir bence.
 
 
Fiyatı Sen Belirle
2000 yılından beri endüstrinin içerisinde olan firma, yeni projesi olan Fiyatı Sen Belirle ile yeni bir rezervasyon sistemini hayata geçiriyor. Otelin fiyatını müşteriye sunmaktansa, bu yeni sistem, müşterinin karşılayabileceği fiyatı otellere sunuyor. Daha fazlasını öğrenmek için firmanın sahibi İbrahim Bey ile EMITT 2019 esnasında görüştük. 
 
Neden EMITT’e katılmaya karar verdiniz? 
Uluslararası turizm fuarları denince ilk akla gelen EMITT. Burada olmamız gerekiyordu. Yeni online rezervasyon portallarımızı otel ve halka tanıtmak için buradayız. 
 
Hizmetlerinize olan ilgiyi nasıl değerlendiriyorsunuz? 
Standımızı ziyaret ediyorlar. Oteller, otel müdürleri, acenteler ile birebir görüşüyoruz. Sağlık turizmi ile ilgili de birçok kişi geliyor.
 
EMITT 2020’de işinizi büyütün
 
Yeni iş ortakları bulmak ve işini büyütmek isteyen bir online seyahat acentesi iseniz, EMITT 2020 sizin için doğru adres.
 
EMITT’e katılarak 57.000’den fazla endüstri profesyoneli ve turist ile görüşebilirsiniz.
 
Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın.
STAND REZERVASYONU
Geri