EMITT’i Katılımcılardan Dinleyin: Wyndham Batumi, Gürcistan


Batum – ya da başka bir deyişe Karadeniz’in İncisi, Gürcistan’da yaz tatillerinin merkezi. Resortları ile ünlü olan kent, sizlere palmiyelerle bezeli plajlar, gece hayatı ve alışveriş imkanlarıyla dolup taşan bir şehir deneyimi sunuyor.Kentin önde gelen otellerinden biri olan Wyndham Batumi, EMITT 2019’a Gürcistan ulusal standı ile katıldı. EMITT’teki deneyimlerini öğrenmek için Wyndham Batumi’de Satış Yetkilisi olarak görev yapan Mariam Sharabidze ile konuştuk.

Bu sene EMITT’e katılmaya karar vermenizdeki etkenler ve hedefleriniz neler?
EMITT’e iki yıldır Gürcistan standı ile katılıyoruz. EMITT, hem otelimizi hem de Batum’u tanıtmak için mükemmel bir platform. Bu fuara katılarak turizm sektöründeki diğer temsilcilerle bir araya gelme ve yeni iş ilişkileri kurma fırsatına erişiyoruz.

Fuarda kimlerle bir araya gelmeyi amaçlıyorsunuz?
EMITT uluslararası bir fuar, dolayısıyla dünyanın dört bir yanından katılımcılar var. Bu da bize seyahat acenteleri ve Türkiye’de ve Türkiye sınırları dışında varlığını sürdüren turizm şirketleri ile yeni bağlantılar kurma fırsatı veriyor. Batum’un Türkiye sınırından yalnızca 20-25 dakika uzaklıkta bulunduğunu belirtmekte fayda var; birey bazında Türk turistleri ve büyük şirket gruplarını otelimize getirmek, bizim için büyük bir avantaj ve aynı zamanda önemli bir hedef.


Geçen yıl EMITT şirketinize nasıl bir katkı sağladı ve 2019’dan beklentileriniz neler?
Geçen seneki EMITT tecrübemizden memnunuz, gün başına 70-80 kişi ile temas kurduk. Ancak döviz kurundan dolayı genel hedefimize ulaşamadık. Ama yine de Türkiye’den yeni iş fırsatları kazandık ve değer gördük.

 

Bir sonraki sene de EMITT’te katılımcı olarak yer almayı düşünüyor musunuz?
EMITT turizm endüstrisindeki en büyük ve en ünlü fuarlardan birisi. Fuara her yıl katılmayı düşünüyoruz ve gelecek yıl da farklı bir durum olmayacak.
 
EMITT, kendi işletmenizi ve ülkenizi tanıtmanız, kültür ve fikir alışverişinde bulunmanız, yeni bağlantılar kurmanız, dünyanın dört bir yanından gelen insanların hedeflerine ulaşması ve kendi işlerini kurması için muhteşem bir fırsat.

Fuara bir ulusal standın parçası olarak katılmanın faydaları neler?
Ulusal bir standın parçası olmak, konaklayacak otel arayan ziyaretçilerin yanı sıra kültürümüz ve eğlence sektörümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen insanlara Gürcistan ve Batum’u tanıtmamıza yardımcı oluyor.
 
EMITT 2020’nin bir parçası olun
 
Turizm organizasyonu ya da şirketinizi uluslararası turizm sektörüne tanıtmak ve işinizi büyütmek için EMITT sizin için doğru adres.
 
EMITT’te katılımcı olarak yeni tatil destinasyonları arayan ve ağlarını genişletmek isteyen 57.000’den fazla ziyaretçi ile bir araya gelebilirsiniz.
 
Fuarın size ne gibi faydaları olabileceğini öğrenmek için bugün başvurun.

STAND REZERVASYONU
Geri