H.I.S. Türkiye neden EMITT’i tercih ediyor?


Bölgenin bir numaralı turizm ve seyahat fuarı EMITT’e yalnızca birkaç ay kaldı. Geçtiğimiz yıl 57.000’den fazla endüstri profesyoneli ve tatil tüketicisini ağırlayan fuar 2020’de de yüzlerce marka ve destinasyonu ziyaretçileriyle buluşturmayı hedefliyor.

Fuar öncesinde bu yıl EMITT’e tekrar katılan H.I.S. Türkiye’nin Bölge Pazarlama Müdürü Çağdaş Polat ile turizm endüstrisi ve neden EMITT’i tercih ettikleri hakkında sohbet etme şansı elde ettik.EMITT’e katılma sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz?

EMITT sadece yurt içi değil yurt dışı turizminin de nabzının yoklandığı güçlü bir fuar. H.I.S. Türkiye olarak global ölçekte potansiyel iş birliklerini EMITT’te görüşerek hizmetlerimiz ve markalarımızı duyurmayı amaçlıyoruz.
 
EMITT hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Endüstri profesyonelleri neden EMITT’i ziyaret etmeli?
EMITT Türkiye’deki en yoğun katılımlı turizm fuarı durumunda. Özellikle sezon öncesi iş birliklerinin son konuşulduğu platform olması sebebiyle turizm sektöründeki bütün paydaşların katılmasının faydalı olduğunu düşünüyoruz.
 
Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde turizm endüstrisi hakkındaki değerlendirmeleriniz, yorumlarınız ve öngörüleriniz nelerdir?
Sadece Japonya’nın değil, dünyanın en büyük turizm şirketlerinden biri olan HIS olarak Türkiye’de turizm açısından çok büyük fırsatlar ve kazanımlar görüyoruz. Bu sebeple 2 otel yatırımımız, 12 markamız, 5 ofisimiz ve 200 HIS Türkiye çalışanı ile Türkiye’de turizm operasyonlarımızı gerçekleştirirken, bir yandan da Türkiye’nin potansiyelini daha da tanıtacak faaliyetleri global ölçekte planlıyoruz.
 
H.I.S. Türkiye ve daha birçok marka ve destinasyon 30 Ocak-2 Şubat 2020 arasında EMITT 2020’de!

Lider turizm ve seyahat şirketleri ile görüşmek, yeni destinasyonlar keşfetmek ve endüstrinin nabzını yoklamak için siz de EMITT 2020 için ücretsiz online davetiyenizi hemen alın.
 
ONLINE DAVETİYE
Geri