Hosted Buyer Programı ile hedeflediğiniz tur operatörleriyle tanışma fırsatı yakala.


Dünyanın en büyük dört turizm fuarından biri ve Türkiye’nin en büyük turizm fuarı olan EMITT, Türkiye’nin seyahat pazarına erişim için eşsiz fırsatlar sunuyor.


EMITT’te katılımcı olarak destinasyonunuzu veya seyahat hizmetinizi tanıtabilir ve markanızın piyasadaki bilinirliğini arttırabilirsiniz.
 
EMITT 2019 katılımcılarının doğru kişilerle buluşmasını sağlayan Alım Heyeti Programı, katılımcılara iş geliştirme ve yeni ortaklıklar kurma imkanı tanıyor.
 
EMITT ve TravelShop Turkey her yıl müşterilerine sunacak yeni fırsatlar arayan yüksek profilli tur operatörleri, seyahat acenteleri ve sektörden isimleri kapsayan 500’den fazla alıcıyı programa katılmaya ve katılımcılarla B2B toplantılar yapmaya davet ediyor.
 
Katılımcılar, güncellenen B2B toplantı sistemini kullanarak EMITT’e 80 ülkeden gelen 500’den fazla tur operatörüyle toplantı ayarlayabilecek. Alıcıların önceden görülmesi ve toplantıların önceden planlanması, katılımcıların fuardaki zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlıyor.
 
Katılımcılar, Alım Heyeti Programına katılarak;

- 80 ülkeden gelen 500’den fazla alıcının profillerini inceleyebilir,
- Potansiyel ortaklarla iletişime geçerek önceden toplantı ayarlayabilir,
- Profil oluşturabilir ve pazarlama materyallerini sisteme yükleyebilir,
- Alıcılardan toplantı istekleri alabilir,
- Fuarda ortalama 60 toplantıya katılabilir, ve
- Yeni bağlantı ve ortaklar bulabilirler.


EMITT 2019’da standını ayırtan katılımcılara, onaylanan alıcıları içeren bir liste verilecektir.
 

Tur Operatörlerinden bazıları ile tanışın;


If you would like the opportunity to meet over 500 targeted travel buyers, register your interest in booking a stand at EMITT 2019 today.
Geri