Hyve Connect Uygulaması ile fuardan maksimum verim alın


Uygulama sayesinde fuar ziyaretçileri, katılımcılar, fuarı ziyaret eden endüstri profesyonelleri ve alım heyetleri ile kolaylıkla bağlantı kurabiliyor.

Fuar ziyaretçileri, ücretsiz ziyaretçi kayıtlarını yaptıktan sonra, ziyaretçi ve katılımcıların kolaylıkla bir araya gelmesini sağlayan Hyve Connect uygulamasını kullanmaya başlayabiliyor. Uygulama aynı zamanda, etkinlik ve konferans takvimini de rahatça takip etmenizi sağlıyor.

 
Hyve Connect, fuar öncesinde ve fuar süresince ilgili firmalar, katılımcılar ve profesyonel ziyaretçiler ile tanışmanız için öneriler sunuyor ve fuar sonrasında iletişiminizin devamlılığına katkıda bulunuyor.
 
Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden indirebileceğiniz bu uygulama; katılımcıların, ziyaretçilerin ve alım heyetlerinin birbirleriyle hızlı ve etkili bağlantı kurabilmeleri, doğru müşteri ve tedarikçilerle bir araya gelebilmeleri ve fuar alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Google Play ve AppStore'dan Hyve Connect’i mobil cihazınıza indirin, randevularınızı planlamaya hemen başlayın. Henüz davetiyenizi almadıysanız, ücretsiz online davetiyeniz için aşağıdaki butonu kullanın.
ONLINE DAVETİYE
Geri