Kore Turizm Organizasyonu neden EMITT’I tercih ediyor?


Turizm sektöründe rüzgarın yönü değişti. Siz de hizmetlerinizi, ürünlerinizi veya destinasyonunuzu EMITT 2023 ile binlerce turizm profesyoneli ve tatil alıcısı ile buluşturun.

Kore Turizm Organizasyonu, Kore’yi tatil alıcılarına tanıtmak amacıyla gelecek yılki EMITT’teki yerini şimdiden ayırttı. İstanbul’daki Kore Turizm Organizasyonu’nun Direktörü Hyuncho CHO ile organizasyonları, EMITT’i tercih etme sebepleri ve fuardan beklentileri hakkında konuştuk. 

EMITT’e katılma sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz?

KTO olarak EMITT’e Kore’nin bir turist destinasyonu olarak çekiciliğini tanıtmak, Kore seyahat ürünlerini tanıtan seyahat acentelerine destek olmak ve pandemi sonrasında hızla değişen ve gelişen turizm sektörünü turizm profesyonelleri ve tatil alıcılarıyla iletişime geçerek tecrübe etmek için katılacağız. 

Fuarda kimlerle tanışmayı planlıyorsunuz?

Özellikle seyahat ve MICE acenteleri olmak üzere tüm turizm profesyonelleri, havayolları, dışa yönelik seyahatlerle uğraşan online pazarlama şirketleriyle buluşmak istiyoruz. Ek olarak, onlara çekici Kore kültürünü ve Kore seyahat içeriklerini göstermek için Türk vatandaşlarıyla tanışmayı da umuyoruz. 

EMITT hakkındaki düşünceleriniz ve fuardan beklentileriniz nelerdir?

EMITT Türkiye’deki en büyük turizm fuarı. Katılım çok fazla. Bu süreçte turizm profesyonelleriyle ve gelecekteki Kore ziyaretçileriyle tanışacağımıza inanıyoruz, ki bu da Kore ve Türkiye arasındaki turizm aktivitelerini bir üst düzeye çıkaracaktır. 

Sektör profesyonelleri neden EMITT’i ziyaret etmeli?

Az önce de bahsettiğim gibi EMITT Türkiye’deki en büyük turizm fuarı. Türkiye’nin her şehrinden ve dünyanın birçok ülkesinden yerel ve uluslararası katılımcılar var. Bu kadar iyi bir ortamda, turizm sektörüyle ilgili birçok projenin tohumları ekilmekte. Bu sebepten tüm turizm profesyonelleri ziyaret etmelidir. 

Turizm sektörünün kilit oyuncuları EMITT 2023’teki yerlerini alıyor. Siz de geç olmadan 2023 fuarımızdaki yerinizi ayırtın. Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın. 
 
Bize Ulaşın
Geri