• Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, ülke pavilyonları, yaz, kış ve outdoor tatil destinasyonları, oteller, tur operatörleri ve acenteleri bir araya getirdi. 

 


4 gün boyunca fuarla eş zamanlı olarak EMITT 2022 Konferans Sahnesi’nde gerçekleştirilen panellerimiz pek çok is birliği fırsatı yaratmanın yanında, sektöre gerçekçi bir gelecek vizyonu göstererek, sürdürülebilir turizm yatırımları ve projeler için yol gösterici rol oynadı. Turizm sektörünün gündemi etrafında şekillenen fuarımız ayrıca, çevre duyarlılığı, dijitalleşme, markalaşma, sürdürülebilirlik ve sektöre yön veren firmaların pek çok inovatif projesinin ve fikirlerinin paylaşıldığı lider bir fikir ve bilgi paylaşım platformu oldu.  

Turizm sektörünün her bir aktörünün sahnede olduğu, Start-up ve Dijitalleşme, Kültürel Miras Alanlarının Korunması, İklim ve Çevre Dostu Gastronomi Turizmi ve Pandemi sonrası oluşan yeni trendler ile ilgili panellerimiz, EMITT Master Class Özel Fuar Turu, Davetli İnfluencer Programı, EMITT Tech Garage ve katılımcılarımızın Ana Fuaye Sahne Etkinlikleri ziyaretçi ve katılımcıların büyük ilgisini çekti.