Davetli Tur Operatörü Programı

2020 Fuarında gerçekleşen Hosted Buyer Programına alternatif pazarlardan 200 tur operatörü ve 20 ülke katıldı ve program alınan 4.400'den fazla randevuyla büyük ilgi gördü! 

Fuarda katılımcıların en doğru insanlarla tanışmasını sağlamak adına düzenlenen Hosted Buyer Programı, katılımcıları en çok hedeflenen sektör profesyonellerinden oluşan büyük bir grupla eşleştirme fırsatı sunuyor.

EMITT her yıl aralarında müşterilerine sunacak yeni fırsatları arayan yüksek profilli tur operatörleri, seyahat acenteleri ve seyahat sektöründeki profesyonellerin de bulunduğu Alım Heyetlerini ağırlayarak programa dâhil olan katılımcılarla B2B toplantıları gerçekleştirmektedir.

Katılımcılar, EMITT'de tur operatörleri ile toplantılar organize etmek için güncellenmiş olan B2B toplantı randevu sistemini kullanabilecekler. Hosted buyer'ların kimler olduğunu görmek ve toplantıları önceden organize etmek, katılımcıların fuardaki etkinliğini önemli ölçüde arttırır.

Katılımcılar:

  • Davetli Tur Operatörü profilini görebilir,
  • Önceden toplantı organize etmek adına potansiyel ortaklarla irtibata geçebilir,
  • Bir profil oluşturarak sisteme pazarlama materyalleri yükleyebilir,
  • Hosted buyer’lardan toplantı talepleri alabilir,
  • Fuarda katılımcılar hem Alım Heyetleriyle Alanında hem de kendi stantlarında B2B toplantılarını gerçekleştirebilecekler.