12-15 Nisan 2023 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul’da gerçekleşecek olan EMITT’te, iş birliklerimizi her zaman olduğundan daha kapsamlı ve güçlü bir şekilde hayata geçirmeyi ve sizleri ağırlamayı heyecanla bekliyoruz. 

EMITT’te 26 yıllık deneyimimizi, seyahat ve turizm sektörü profesyonellerine benzersiz seyahat deneyimleri oluşturma konusunda ilham vermek, eğitmek ve kaynak sağlamak için kullanıyoruz.

Bilgi birikiminizi artırmak, tur operatörleri ve servis üreticileri ile tanışmak, sektördeki son gelişmeleri öğrenmek, yeni bağlantılar kurmak ve sektörün karar vericileriyle bir araya gelmek için EMITT’in sizlere sunduğu bu eşsiz ve değerli etkinliklerimizin bir parçası olun!
Tüm dünyada turizm sektörünün 2019 yılı rakamlarına ulaşmayı hedeflediği 2023 yılında, Türkiye bu hedefi bir üst kademeye taşımayı ve 55 milyon turist ve 45 milyar dolar turizm gelirine ulaşmayı planlıyor.

Bu hedefe ulaşabilmek için:
  • Değişen tüketici eğilimleri ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda turizmin çeşitlendirilmesi,
  • Mevcut destinasyonların geliştirilmesinin yanı sıra globalde trend destinasyonlardan ziyaretçi sayısını artırmaya yönelik çalışmalar yapılması, 
  • Türkiye’de turizmin sürdürülebilirlik ilkesi çerçevesinde geliştirilmesi amacıyla “Ulusal Sürdürülebilir Turizm Programı” kapsamında yeni standartlar belirlenmesi ve bunun dünyaya tanıtılması,
  • Sağlık turizmi alanında ülke bilinirliğini ve tercih edilirliğini artıracak, “HealthTürkiye” markasıyla sağlık hizmeti ihracatına yönelik tanıtım faaliyetleri gerçekleştirilmesi gibi pek çok konuda çalışmalar yapılması gerekiyor
 
EMITT23_Mailing_Visprom_Konusmaci.png

Tüm bu gelişmeler ve beklentiler çerçevesinde, hedefleri iyi okumak ve doğru içerikleri ilgili profesyonellerle buluşturmak adına EMITT, fuarla eş zamanlı yürütülecek zengin bir etkinlik programı hazırladı.
 
Tüketici davranışları, seyahat araçları, rezervasyon uygulamaları ve hizmet servislerinin değişimiyle birlikte EMITT, pazarın taleplerini karşılamak ve seyahatte güveni geri kazanmak adına endüstrinin nasıl geliştiğini ve kendisini yeniden şekillendirdiğini iş odaklı etkinlikleri ile gündem başlıklarına ışık tutan uzman konuşmacıları aracılığıyla gösterecek. 
 
Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT’in 2023 edisyonu, fuarla eş zamanlı olarak hazırladığı kapsamlı Etkinlik Programı ile turizmin gündemini ve 2023 yılı hedeflerine sektör olarak ulaşılması için gereken aksiyonları kamu ve özel sektörden pek çok uzman konuşmacı ile konferans sahnesine taşımaya hazırlanıyor.

Farklı temalar altında başta sürdürülebilirlik olmak üzere, sağlık ve wellness turizminde Türkiye’nin vizyonu ve çalışmaları, müşteri deneyimini geliştiren çığır açacak teknolojik uygulamalar, kültürel mirasımızın tanıtımı ve marka çalışmaları, eco, agro ve lüks turizm konusundaki iyi örnekler ve gastronomi EMITT 2023 Etkinlik Programı’nın ana başlıklarını oluşturacak.

EMITT etkinlikleri, pek çok iş birliği fırsatı yaratmanın yanında, sektöre gerçekçi bir gelecek vizyonu göstererek, sürdürülebilir turizm yatırımları ve projeler için yol gösterici rol oynayacak. Turizm sektörünün gündemi etrafında şekillenen EMITT ayrıca, çevre duyarlılığı, dijitalleşme, markalaşma, sürdürülebilirlik ve sektöre yön veren firmaların pek çok inovatif projesinin ve fikirlerinin paylaşıldığı lider bir fikir ve bilgi paylaşım platformu olacak.

Hangi Konularla Sahnede Olacağız?

 Başkanlar Oturumu: Fikir Önderleri 2023 Turizm Öngörülerini Açıklıyor
 Sürdürülebilir ve Sorumlu Turizm 
 İhracat Stratejisinde Sağlık Turizmi Planı
★ Sektörün Yükselen Güçleri: Eko - Agro - Gastro Turizm
★ Destinasyonları Klişelerin Ötesine Geçiren Influencer Stratejileri
★ Hedef Kitlenizle İlişki Kurmanın İpuçları: Özel Müşteri Deneyimleri Yaratmak
★ Metaverse: Turizm Kaynaklarını Genişleten Deneyim
★ Kullanıcı Dostu Teknolojik Çözümler 
Etkinlik-Formu-Kolaji-(1).png

EMITT, stantlı firma, tur operatörleri ve belde katılımcılarını fuara daha fazla entegre etmek adına kendi etkinliklerini duyurmaları için destek veriyor. Katılımcılarımız görünürlüklerini artırırken, ziyaretçiler arasında marka bilinirliklerini güçlendirecek ve kültürel zenginliklerini hem kendi stantlarında, hem de Ana Fuayede kurulacak olan sahnede özel aktiviteler ile yansıtabilecek.
 
Ana Fuaye’de kurulan sahnede “Müzik Dinletisi, Folklorik Dans” vb. düzenlenecek performans gösterilerini izleyebilirsiniz.

Fuar katılımcısı firmaların, tur operatörlerinin ve beldelerin kendi stantları içinde düzenledikleri “Tanıtım Kokteyli, Basın Ağırlama, Hediye Çekilişi, Influencer Daveti” vb. etkinliklere katılabilirsiniz.

Bu heyecan verici etkinlikleri kaçırmamak için online davetiyenizi bugün alın.