ICA Connect

ICA_COnnect_Download_Web.pngICA Connect Nedir?

Uygulama, EMITT’e katılan tüm katılımcılar, satın almacılar ve ziyaretçiler için ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz araç, katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Doğru kişileri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz, bağlantı kurup tanışabilmeniz için tüm öneriler kullanımı kolay ve sezgisel kaydırma ara yüzünde gösterilir. Randevular anında kullanıcının kendi takvimine işlenir ve bildirimler yaklaşan toplantıları kullanıcıya otomatik olarak hatırlatacak şekilde planlanır.

ICA Connect'i nereden bulabilirim?

GooglePlay ya da AppStore’dan akıllı cihazınıza indirebilir, ya da bilgisayarınızda aşağıdaki link üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz.
Nasıl giriş yaparım?

Platforma erişmek için giriş bilgileriniz ve ayrıntılarınızı içeren bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız. Bu e-postayı almadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

E-posta adresinizi ve gelen e-postadaki şifreyi girdikten sonra, gelecekteki girişler için kendi şifrenizi oluşturmanız istenecektir.

Nasıl toplantı düzenlerim?

Giriş yaptıktan sonra sizden istenen bilgileri girmeniz ve profilinizi güncellemeniz en önemli noktadır. Bunları tamamladıktan sonra menüde yer alan ‘Satın Almacılarımızla Tanışın’ kısmına tıklayarak tüm satın almacıların listesini görebilirsiniz. Buradan ilgilendiğiniz kişilere toplantı isteği göndererek toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.

Diğer sorularınızla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.