DÜNYANIN LİDER TUR OPERATÖRLERİ İLE GÖRÜŞME İMKANINA ERİŞİM

06−09 Şubat 2024 02/06/2024 11:00:00 02/09/2024 18:00:00 Emitt Emitt TÜYAP Fuar & Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul - Turkey Europe/Istanbul
TÜYAP Fuar & Kongre Merkezi, İstanbul
Keşfet

EMITT'e Neden Katılmalısınız?

25. EMITT Turizm Fuarı'nı Katılımcılarımızdan dinleyelim;

   

EMITT, Türkiye'nin en büyük turizm fuarı olup nitelikli iş birliği fırsatlarını yakalayabileceğiniz etkili bir platformdur. 

EMITT 2023, tur operatörleri, seyahat acenteleri, otellerin yanı sıra havayolları, konaklama tesisleri, ulaşım firmaları, bilişim teknolojileri, gastronomi ve sağlık turizminde hizmet veren firmalar gibi turizm dünyasında yer alan 28.815 sektör profesyonelini ve tatil tüketicisini ağırladı.
KATILIMCI YORUMLARI
Emitt fuarı leisure tourism’de bizim için çok önemli burada olmasak Türkiye’de kendimizi görmemiş gibi hissediyoruz. Emitt hem Türkiye’nin hem de dünyanın en büyük fuarlarından biri.
Khadija Nasirova / Avrupa Bölge Müdürü Azerbaycan Turizm Kurulu
Buraya katılmaktaki hedefimiz gerek yurt içi ve yurt dışı pazarlarla iletişime geçmek gerek turizm acenteleriyle buluşmaktı. Fuarın doluluğu ve gelen ziyaretçilerin niteliği bizi bu anlamda memnun ediyor.
Yiğit Küçükkınay / Yönetim Kurulu Üyesi Longosphere Glamping
Biz yeni bir firmayız ve ilk katılışımız. Yeni bir firmanın kendini en iyi şekilde tanıtabileceği yer olduğunu düşünüyorum. Ziyaretçiler ve katılımcı acenteler yönünden bizim için çok yoğun geçti.
Erkan Özdemir / Firma Sahibi İstanbul City Travel

Siz de EMITT'e katılarak;

  • Türkiye ve dünyanın her yerinden gelen turizm acenteleri, tur operatörleri ve diğer turizm profesyonelleri ile yeni ortaklıklar kurabilir ve iş birliği YAPABİLİRSİNİZ.
  • Destinasyonlarınızı/hizmetlerinizi sunabilir ve anında geri bildirim ALABİLİRSİNİZ; 
  • Marka farkındalığınızı ARTTIRABİLİRSİNİZ.
  • Etkili endüstri uzmanları, seyahat acenteleri ve kurumlar ile sözleşmeler İMZALAYABİLİRSİNİZ.
  • Dünyanın her bir köşesinden yüzlerce tur operatörüne ULAŞABİLİRSİNİZ.
  • “Speed Networking" ile istediğiniz Davetli Tur Operatörü ile görüşme imkânı BULABİLİRSİNİZ.