EMITT 2023 Etkinlik Programında: Seyahat Teknolojileri Günü


2020 yılında başlayıp etkileri hafiflemekle beraber halen devam eden ve tüm dünya gibi turizm sektörünü de büyük ölçüde etkileyen COVID-19 salgını sebebiyle oluşan yeni trendlere uyum sağlamak için seyahat teknolojileri 2 yılda 20 yıllık bir gelişim gösterdi. Tüm sektör, çalışanından gezginine süreçleri kolaylaştıran, müşteri memnuniyetini artıran pek çok teknolojiye büyük bir hızla uyum sağladı.EMITT’te bu yıl ilk defa gerçekleştirilecek olan Travel Tech Day kapsamında öncelikle Gazete Oksijen Seyahat Yazarı Bahar Akıncı EMITT Konferans Sahnesine konuğumuz olup, “Gezginlerin Seyahat Teknoloji Haritasını” iyi örnekleriyle paylaşırken, teknolojinin hayatımızı nasıl etkilediğini artıları ve eksileriyle paylaşacak.

Girişimcilerin, her alanda olduğu gibi turizm sektöründe ve seyahat teknolojilerinde de genç ve taze fikirleriyle hayatımızı kolaylaştırmak için yaptıkları Seyahat Teknolojilerinde Girişimci Ekosistemi adı altında yine sahnemizde olacak.

Ve son olarak sektöre emek veren turizm çalışanlarının iş süreçlerini daha efektif hale getiren ve kolaylaştıran uygulamalarını katılımcı firmalarımızdan dinleyeceğiz ve onların en yeni ürün ve teknolojilerini keşfedeceğiz.Sektörün gündemini ve geleceğini derinlemesine keşfetmek için EMITT’in bu yılki Etkinlik Programını kaçırmayın. Ziyaretçi kaydınızı bugün tamamlayın. 
ZİYARETÇİ KAYDI
Geri