EMITT KAPILARINI AÇTI!


Dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı- EMITT TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde ilk gününü tamamladı.

26. EMITT fuarı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Fikri Ataoğlu, T.C İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Başkanı (TTYD) Oya Narin, Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı (TÜROFED) Sururi Çorabatır ve Türk Hava Yolları Genel Müdürü CEO Bilal Ekşi’nin katılımları ile 12 Nisan Çarşamba günü kapılarını açtı.

Fuarın İlk Gününden Bazı Karelere Göz Atın


ICA Connect ile modern bir fuar deneyimi

Ziyaretçi ve katılımcıların kolaylıkla bir araya gelmesini sağlayan ICA Connect uygulamasını, online davetiyenizi aldıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kapsamlı bir Etkinlik Programı

Sürdürülebilir ve Sorumlu Turizm, Kültürel Miras, Metaverse ve Seyahat Teknolojileri konusunda sizi bir adım öteye taşıyacak yeni kontakları EMITT Konferans Sahnesi’nde bulabilirsiniz.

Sağlık ve Ticaret Bakanlıkları, TGA, THY, TTYD, TÜROFED, TÜRSAB, İBB, USHAŞ, Acıbadem, Google, Mastercard, Accor gibi sektörün öncü kurum ve kuruluşlarının ana destekçilerimiz arasında olduğu etkinlik programımızı Salon 2’de kurulan Etkinlik Sahnesinde izlemeyi unutmayın.

Fuar alanına ücretsiz ulaşım seçenekleri hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Fuarımızın ilk iki gününün yalnızca turizm profesyonellerine, son iki gününün ise hem turizm profesyonelleri hem de tatil tüketicilerine yönelik olacağını da hatırlatmak isteriz.

EMITT 2023, 12 – 15 Nisan’da TÜYAP İstanbul’da. Turizmin nabzını yoklamak, ağınızı genişletmek veya bir sonraki seyahat planınızı yapmak için EMITT’i kaçırmayın.
Ziyaretçi Kaydı
Geri