SAN Tourism Software Group neden EMITT’i tercih ediyor?


EMITT 2023, 8 Şubat’ta TÜYAP’ta kapılarını açıyor. 25 yıldır EMITT’e katılan ve 2023’te 30. yıllarını kutlayan SAN Tourism Software Group, Şubat ayında EMITT’te yeni misafirleriyle tanışmaya hazırlanıyor. Şirketin Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Türk ile SAN TSG ve neden markaları için EMITT’i tercih ettiklerini konuştuk.

Uzun yıllardır EMITT’e katılıyorsunuz. Bizi tercih etme sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz?

EMITT Fuarı’na en uzun soluklu katılan firmalardan biriyiz ve fuarın düzenlendiği ilk yıllardan itibaren her yıl düzenli olarak katılım gösterdik. Bu yıl SAN Tourism Software Group olarak 30. yılımızı kutluyoruz ve EMITT ile 25 yıldır beraberiz. Umuyoruz ki gelecek yıllarda da yine beraber olacağız. 
EMITT, turizm sektörü adına düzenlenen dünyadaki en büyük beş turizm fuarından biri. Bu sebeple hem yurt içi hem yurt dışı iş ortaklarımız ve turizm profesyonelleri ile buluşabildiğimiz bir platform olduğundan her yıl düzenli olarak katılmayı firma olarak çok önemsiyoruz.

EMITT 2022 nasıl geçti? Fuarı genel hatlarıyla kısaca değerlendirebilir misiniz?

EMITT, her zaman bir önceki yıla göre katılımcı sayısında artış gösteren bir fuar. 2022’de tüm dünyanın pandeminin etkilerini atmaya başlamasıyla turizm sektörünün yine nabzını tutmayı başardı. Yerli ve yabancı ziyaretçilerin katılımının fazla olması da bunu doğruluyor.
SAN Tourism Software Group olarak oldukça yoğun misafirlerimizin olduğu bir fuar geçirdik ve bu bizi çok mutlu etti. Hem yurt içi hem de global düzeyde tur operatörleri, incoming seyahat acenteleri ve sektör profesyonelleri ile buluşma imkânımız oldu.

EMITT 2022 size ne gibi avantajlar sağladı? (EMITT 2022’de sözleşme imzalama ya da iş ortaklığı oluşturma imkânınız oldu mu?)

EMITT’e katılan firmaların iş birliği yapma potansiyelinin arttığını kesinlikle söyleyebiliriz. Yurt içi ve yurt dışından pek çok katılımcıyı ağırlayan EMITT, geniş bir katılımcı profili ile firmaların buluşmasına olanak sağlıyor. Firmamız için de aynısı söz konusu. EMITT 2022’de SAN Tourism Software Group olarak yeni iş birliklerine imza attığımızı söyleyebiliriz. Ayrıca iş ortaklarımızla birlikte neler yapabiliriz, hangi hizmeti/ürünü sağlayabiliriz, nasıl çözüm ortağı olabilirizi konuştuk. Ürünlerimizi tanıtma ve hedef kitlemiz ile yüz yüze iletişim kurma imkânı da bulmuş olduk.

SAN TSG çatısı altında geliştirdiğimiz ve sürekli geliştirmekte olduğumuz birçok ürünümüz mevcut. Sejour, TourVisio, Hotel2Sejour, SanFlight, Abacus gibi sektör tarafından kullanılan ve bilinen ürünlerimizin yanında hali hazırda geliştirdiğimiz ve henüz duyurusunu yapmadığımız ürünlerimizi de EMITT’te sektör profesyonellerine tanıtma fırsatı yakaladık.

Global Seyahat Ürünleri Pazar Yeri olarak konumlandırdığımız hem yurt içi hem yurt dışı seyahat acentelerinin otel, uçak bileti, dinamik paket, araç kiralama, transfer ve vize gibi ihtiyaçlarında yoğun olarak kullandığı Paximum sistemimizi yeni pazarlara tanıttık ve mevcut iş ortaklarımız ile ilişkilerimizi güçlendirdik.

Sektör profesyonelleri neden EMITT’i ziyaret etmeli?

Ziyaretçiler, fuarın sunduğu etkiyi kullanarak konvansiyonel etkileşimi umduklarından çok daha iyi seviyelere getirebilirler.  Ayrıca EMITT turizm sektörünün tek bir yönü ile ilgili değil çok farklı alanlardan katılımcısıyla farklı dallara da hitap ediyor. Tur operatörleri, seyahat acenteleri, oteller, havayolları, ulaşım, bilişim, gastronomi, sağlık turizmi gibi turizmin çok farklı alanlarından firmalar fuar katılımcısı oldukları için sektör profesyonellerinin mutlaka fuarı ziyaret etmelerini öneririz. 


Türkiye başta olmak üzere 2023 yılı turizm sektörü hakkındaki görüşleriniz ve öngörüleriniz nelerdir?

2023 yılının turizm sektöründe Türkiye ve dünyada kesinlikle artan bir ivme kaydedeceğini öngörüyoruz. Türkiye için 2019’un son çeyreğinden bugüne kadar yapılması planlanan veya öngörülen tüm yatırım, tanıtım ve turizm adına atılacak tüm adımların 2023’te hızla artacağını söyleyebiliriz. 

SAN Tourism Software Group olarak 30. yaşımızı geride bıraktığımız, 2023’te dünya markası olma yolunda birçok ülkedeki yeni yatırım ve iş birlikteliklerimizi duyuracağımız, yeni ürünlerimizi sektöre kazandıracağımız bir yıl olacak.

Siz de SAN Tourism Software Group gibi turizm ve seyahat sektörünün lider markalarıyla tek bir çatı altında tanışmak ve turizm sektörünün gündemini ve geleceğini derinlemesine keşfetmek için bugün ziyaretçi kaydınızı tamamlayın. 
 
ZİYARETÇİ KAYDI
Geri