Davetli Tur Operatörü Programı

9 - 12 şubat 2022 tarihlerinde 25.yılını kutlayan, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı - EMITT'e bu sene aralarında Rusya, Fransa, Tunus, Kanada, İspanya, İngiltere, Avustralya, İsviçre, Lüksemburg, Karadağ, Azerbaycan gibi önemli ülkelerin de bulunduğu toplamda 52 ülkeden 200'ü aşkın davetli tur operatörü katıldı


Fuarda katılımcıların en doğru insanlarla tanışmasını sağlamak adına düzenlenen Davetli Tur Operatörü Programı, katılımcıları en çok hedeflenen sektör profesyonellerinden oluşan büyük bir grupla eşleştirme fırsatı sunuyor.

Davetli Tur Operatörü Röportajları


 
EMITT her yıl aralarında müşterilerine sunacak yeni fırsatları arayan yüksek profilli tur operatörleri, seyahat acenteleri ve seyahat sektöründeki profesyonellerin de bulunduğu Davetli Tur Operatörlerini ağırlayarak programa dâhil olan katılımcılarla B2B toplantıları gerçekleştirmektedir.

Katılımcılar, EMITT'de tur operatörleri ile toplantılar organize etmek için güncellenmiş olan B2B toplantı randevu sistemini kullanabilecekler. Davetli Tur Operatörlerinin kimler olduğunu görmek ve toplantıları önceden organize etmek, katılımcıların fuardaki etkinliğini önemli ölçüde arttırır.

Katılımcılar:

  • Davetli Tur Operatörü profilini görebilir,
  • Önceden toplantı organize etmek adına potansiyel ortaklarla irtibata geçebilir,
  • Bir profil oluşturarak sisteme pazarlama materyalleri yükleyebilir,
  • Davetli Tur Operatörlerinden toplantı talepleri alabilir,
  • Fuarda katılımcılar hem Davetli Tur Operatörleri ile alanında hem de kendi stantlarında B2B toplantılarını gerçekleştirebilecekler.