12-15 Nisan 2023 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul’da gerçekleştirilen olan EMITT’te, iş birliklerimizi her zaman olduğundan daha kapsamlı ve güçlü bir şekilde hayata geçirdik.

EMITT’te 26 yıllık deneyimimizle, seyahat ve turizm sektörü profesyonellerine benzersiz seyahat deneyimleri oluşturma konusunda ilham verdik.
EMITT23_Mailing_Visprom_Konusmaci.png

Sektördeki gelişmeler ve beklentiler doğrultusunda, hedefleri iyi okuduğumuz ve doğru içerikleri ilgili profesyonellerle buluşturduğumuz fuarla eş zamanlı yürütülen zengin bir etkinlik programı hazırladık.
 
EMITT 2023 Etkinlik Programı tüketici davranışları, seyahat araçları, rezervasyon uygulamaları ve hizmet servislerinin değişimiyle birlikte, pazarın taleplerini karşılamak ve seyahatte güveni geri kazanmak adına endüstrinin nasıl geliştiğini ve kendisini yeniden şekillendirdiğini iş odaklı etkinlikleri ile gündem başlıklarına ışık tutan uzman konuşmacıları aracılığıyla gösterdi. 
 
Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT’in 2023 edisyonu, fuarla eş zamanlı olarak hazırladığı kapsamlı Etkinlik Programı ile turizmin gündemini ve 2023 yılı hedeflerine sektör olarak ulaşılması için gereken aksiyonları kamu ve özel sektörden pek çok uzman konuşmacı ile konferans sahnesine taşıdı.

Farklı temalar altında başta sürdürülebilirlik olmak üzere, sağlık ve wellness turizminde Türkiye’nin vizyonu ve çalışmaları, müşteri deneyimini geliştiren çığır açacak teknolojik uygulamalar, kültürel mirasımızın tanıtımı ve marka çalışmaları, eco, agro ve gastronomi turizmi konusundaki iyi örnekler EMITT 2023 Etkinlik Programı’nın ana başlıklarını oluşturdu.

EMITT etkinlikleri, pek çok iş birliği fırsatı yaratmanın yanında, sektöre gerçekçi bir gelecek vizyonu göstererek, sürdürülebilir turizm yatırımları ve projeler için yol gösterici rol oynadı. Turizm sektörünün gündemi etrafında şekillenen EMITT ayrıca, çevre duyarlılığı, dijitalleşme, markalaşma, sürdürülebilirlik ve sektöre yön veren firmaların pek çok inovatif projesinin ve fikirlerinin paylaşıldığı lider bir fikir ve bilgi paylaşım platformu oldu.

EMITT ayrıca, çevre duyarlılığı, dijitalleşme, markalaşma, sürdürülebilirlik ve sektöre yön veren firmaların pek çok inovatif projesinin ve fikirlerinin paylaşıldığı lider bir fikir ve bilgi paylaşım platformu oldu.

Hangi Konularla Sahnedeydik?

 Başkanlar Oturumu: Fikir Önderleri 2023 Turizm Öngörülerini Açıklıyor
 Sürdürülebilir ve Sorumlu Turizm 
 İhracat Stratejisinde Sağlık Turizmi Planı
★ Sektörün Yükselen Güçleri: Eko - Agro - Gastro Turizm
★ Destinasyonları Klişelerin Ötesine Geçiren Influencer Stratejileri
★ Hedef Kitlenizle İlişki Kurmanın İpuçları: Özel Müşteri Deneyimleri Yaratmak
★ Metaverse: Turizm Kaynaklarını Genişleten Deneyim
★ Kullanıcı Dostu Teknolojik Çözümler 
 


 

EMITT 2023 Etkinlik Programı İş Birlikleri

Isbirlikleri_Linkedin.png